AKTUALNOŚCI

Przerwa urlopowa w naszym przedszkolu będzie miała miejsce w terminie od 21 lipca do 29 sierpnia 2008 roku. Przedszkole będzie zamknięte.
Rodzice mogą starać się o przedszkole zastępcze na terenie miasta.
http://www.bip.przedszkole3.pl - na tej stronie znajdziemy plan przerw wakacyjnych w zielonogórskich przedszkolach oraz szereg informacji o przedszkolu.

Dziękujemy FIRMOM za darowizny na rzecz naszego przedszkola:

• Zarządowi Spółki "KRONOPOL" w Żarach za przekazanie nieodpłatne na rzecz przedszkola paneli ściennych oraz paneli podłogowych. Panele upiększyły wygląd sal i pomieszczeń placówki.
  • Dyrekcji Zakładu "NOWITA" S.A. w Zielonej Górze za nieodpłatne przekazanie wykładziny podłogowej, którą wykorzystano do wyłożenia podłogi w sali do ćwiczeń korekcyjnych i wykonania tablic w salach zabaw.
  • Prezesowi "ROCKWOOL" Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach za nieodplatne przekazanie wełny ociepleniowej, którą potrzebowaliśmy do ocieplenia remontowanego poddasza strychu przedszkola.
  • Zakładowi dywanów i chodników "DEKORATEX" SP. z o.o., który ufundował dzieciom nowe dywany, na których dzieci bawią się, wznoszą budowle, miło spędzają czas.
  • ZAKŁADOWI UTRZYMANIA I URZADZANIA TERENÓW ZIELONYCH z ul. Kingi 9, którego właścicielami są państwo ALINA I LECH RABIZA,
  • Grupie EKOPETROL - sp. z o.o.z ul Elektronowej,
  • Spółce z o.o. MARK-POL z ul. Zacisze w Zielonej Górze.

Ostatnia zmiana:3.03.2008