Teatr
  Przegląd teatralny 2001 r.

W dniach 3 - 7 grudnia 2001 r. odbył się w Teatrze Lubuskim im L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze - Przedszkolny Przegląd Teatralny. Starszaki pod opieką nauczycielek: K. Gębickiej oraz A. Medwediuk zaprezentowały swoje umiejętności.

Przegląd teatralny 2003 r.

11. lutego 2003 roku starszaki brały udział w Przeglądzie Teatralnym na scenie Teatru Lubuskiego im. L. Kruczkowskiego w Zielonej Górze.

Przegląd Teatralny 2004 r.

W czasie Przeglądu Teatralnego - 12.02.2004 dzieci zaprezentowały bajkę o hiszpańskim byczku - "Fernando" w adaptacji K. Gębickiej i A. Medwediuk. Opracowanie muzyczne i choreografia tańców (walczyk hiszpański, paso doble) Krzysztof Kociński.

Przegląd Teatralny 2005 r.

24 lutego 2005 roku w Teatrze Lubuskim starszacy pod opieką nauczycielek A. Kaczmarek oraz J. Smorczewskiej przedstawili teatrzyk pt. "Pampilio".

"ZABAWA W TEATR" - 2005 r.

W miesiącu czerwcu 2005 roku grupa średniaków(K. Gębicka, A. Medwediuk) miała możliwość uczestniczenia w ciekawych zajęciach teatralnych. Dzięki finansowaniu zajęć przez Urząd Miasta oraz patronatowi Towarzystwa Przyjaciół Teatru dzieci poznawały "tajniki kuchni teatralnej". Aktorzy ze Studia Teatralnego "Komedianci" pokazali jak w sposób szybki i prosty można wykonać lalki oraz posłużyć się nimi w trakcie przedstawienia. Ten występ oglądało całe przedszkole.

Przegląd Teatrzyków Dziecięcych 2007 r.

6 marca 2007 roku dzieci z grupy najstarszej, mieszanej 5-6 latków wystąpiły w Teatrze Lubuskim z przedstawieniem pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Występ dzieci przygotowały nauczycielki Krystyna Gębicka oraz Jolanta Kozłowska.

Przedszkolaki na spektaklu teatralnym w Filharmonii Zielonogórskiej - 2007 rok.

W czasie ferii zimowych przedszkolacy z naszej placówki odwiedzili Teatr Lubuski. Obejrzeli spektakl dziecięci "Tymoteusz Rymcimci"- luty 2008 r.

Ostatnia zmiana: 3.03.2008